Start JUTROBill z Tokio Hotel pl Bill Tokio Hotel zdjęcia Bill Tom Gustav Georg Bill Tokio Hotel Bill von tokiohotel biografĂ­a de Bill Gates Bill Nowa fryzura Bill McCollum Bill Th Bill Sharman komedia rosyjska ninoczka
A jak zlapia GROM ?

lotniska anglii
 

JUTRO

Temat: Wolę dzielić z Tobą każde piekło, niż...
"Ten Bill Kaulitz. Niepowtarzalny" Także go takim uważam. Jest po prostu wspaniały i nie do podrobienia:) Jeśli chodzi o opowiadanie to...zdziwiłaś mnie tym, że bohaterem był...mężczyzna;) Ale pomysł fajny. Zawsze to coś innego niż reszta. Przeważnie spotykam sie z fankami w opkach, a tu proszę: odwrotnie...Czytało mi się lekko i przyjemnie. Nie mam zastrzeżeń
Pozdrawiam:) Monsunek:)
Źródło: thpoland.fora.pl/a/a,5392.htmlTemat: Ulubione opowiadania.
rette liebe, rette bill i nie kochaj, tom kaulitz story.
to takie najlepsze z czasów, które najbardziej lubiłam w ffth. bo niewiele osób pisało idealnie, ale wszyscy niesamowicie ciekawie. te opowiadania mogę czytać po kilka razy, są niesamowite. teraz to większość (nie mówię, że wszystkie!) to takie odgrzewane kotlety i komercha.
jak już wspomniałam, verloren to taka perełka dla mnie. no i jeszcze czytam opowiadania Dunst, Just, Blacky...
jeśli chodzi o Ganzera, kiedyś go lubiłam. do niektórych scen wciąż mam sentyment i chyba nie będę oryginalne jeśli powiem, że ryczałam jak ona to tej Ameryki wyleciała, no i jak umierała. ale nie lubię stosunku Freilyn do tego wszystkiego. gdybym trafiła na Ganzera teraz, a nie wtedy, pewnie nigdy bym go nie skończyła.
letzte beichte? nie wiem, co ludzie w tym widzą, jak dla mnie nudne, pospolite i nie potrafiłam polubić tego stylu. nic specjalnego.
abstrakte kunst? kiedyś wariowałam na jego punkcie, teraz nawet nie mam ochoty czekać, aż w końcu Black raczy coś napisać. i jak dla mnie za dużo przenośni, porównań, kiedyś podziwiałam ją za to, ale patrząc z drugiej strony... tego nie da się 'lekko' czytać.
dziura w niebie, całkiem fajne.
kiedyś czytałam tego mnóstwo, a teraz większości nie pamiętam.
Źródło: ffth.fora.pl/a/a,109.html