Start JUTROBill z Tokio Hotel pl Bill Tokio Hotel zdjęcia Bill Tom Gustav Georg Bill Tokio Hotel Bill von tokiohotel biografĂ­a de Bill Gates Bill Nowa fryzura Bill McCollum Bill Th Bill Sharman 22samochód jest wyrejestrowany
step up napisypl
regulator pcp at44
lilium lancifolium cena
2222symbol kraju2222
 

JUTRO

Temat: Aktualne głosowania
Nominacje i głosowania na Tokio Hotel


Druga runda La Copa MTV do 'boju' startują:

Tokio Hotel vs. Jonas Brothers

Trzeba tam odpowiedzieć na następujące pytania:

Pytanie: ¿QuiĂŠnes fueron los primeros integrantes de Tokio Hotel?
Odpowiedz: Bill Kaulitz y Tom Kaulitz

Pytanie: ¿CuĂĄntos minutos de diferencia se llevan los gemelos Kaulitz?
Odpowiedz: Diez

Pytanie: ¿CuĂĄl es el primer disco de Tokio Hotel en inglĂŠs?
Odpowiedz: Scream

Pytanie: ¿Cómo se llamaba el grupo antes de ser Tokio Hotel?
Odpowiedz: Devilish

Pytanie: ¿En quĂŠ ciudad alemana nace Tokio Hotel?
Odpowiedz: Madgeburg

=> po czym wciskamy Vota

Info by thteam.pl

GŁOSOWAĆ!!! Bo nasi chłopcy przegrywają z Jonasami


MTV Video Music Award Brazil - Best International Artist
Źródło: tokiohotel-fanclub.pl/board/viewtopic.php?t=50Temat: Nagroda Distance-Learning 2009
Tom i Bill Kaulitz otrzymali nagrodę DistancE-Learning 2009 w kategorii "Młodzieżowa Nagroda Nauki Korespondencyjnej".

Kiedy młode gwiazdy chcą chodzić do szkoły a z różnych powodów nie mogą, wtedy szkoła przychodzi do nich: mimo zawrotnej kariery z zespołem Tokio Hotel, metoda nauczania korespondencyjnego umożliwiła bliźniakom Billowi i Tomowi Kaulitz (obaj 19 lat) ukończyć szkołę.
Gdy w 2005 roku chłopcy byli zbyt rozpoznawalni, z dnia na dzień rozkrzyczane fanki przeszkadzały w lekcjach, a przebywanie w szkolnym bufecie stało się niemożliwe, bliźniacy zaczęli myśleć o jakimś alternatywnym sposobie ukończenia szkoły, który znaleźli na stronie korespondencyjnej szkoły Bochum. Ponieważ sami wcześniej nie mieli z taką metodą do czynienia, kolejne dwa lata jak sami mówią wymagały od nich ogromnej samodyscypliny. Przez ten czas uczyli się w przerwach między koncertami, w studiu nagraniowym, w busie lub pokoju hotelowym, a materiały do nauki dostawali do domu. W marcu 2008 roku chłopcy przystąpili do egzaminu końcowego - pisemnego oraz ustnego, odbywającego się na tych samych zasadach, co dla zwykłych uczniów. Egzaminy zakończyły się dla obu pomyślnie ze średnią ocen 1.8 (w Polsce 4.2).
Za wzorowe wyniki w nauce jury stowarzyszenia 'Forum DistanceE-learning' przyznało bliźniakom Kaulitz nagrodę DistancE-Learning 2009 w kategorii "Młodzieżowa Nagroda Nauki Korespondencyjnej". W czasie swojej tak młodej kariery chłopcy z Tokio Hotel otrzymali już wiele nagród, ale nigdy nagrody naukowej, co jest dla nich zupełnie nowym doświadczeniem.
Dwuletni okres indywidualnego nauczania oznaczał dla Billa i Toma, naukę wszędzie i kiedy to tylko możliwe. Wyniki mogli konsultować ze swoimi nauczycielami poprzez e-mail, rozmowy telefoniczne albo konferencje video, podczas gdy 'normalni' nauczyciele w tym czasie odpoczywali po dniu pracy. Pomysł nauczania indywidualnego poprzez stronę internetową przewiduje usługę w kategorii jeden do jednego, w oparciu o aktualną sytuację młodych ludzi, którzy są wyjątkami. Do szkoły, do której 'uczęszczali' bliźniacy z Tokio Hotel chodzi więcej młodych artystów ich pokroju.
"Jesteśmy bardzo dumni z tego, że Bill i Tom Kaulitz otrzymali tę nagrodę", mówi Sarah Lichtenberger, dyrektor szkoły korespondencyjnej. "Naprawdę w pełni na nią zasługują, ponieważ byli wtedy pod ogromną presją: z jednej strony rzetelne przygotowanie się do egzaminów, a z drugiej strony nie chcieli zawieść swoich fanów". Wspólnie wraz ze swoją siostrą, która jest zastępcą dyrektora w tej samej szkole - Jennifer Krautscheid, 27 kwietnia odbiorą nagrodę w imieniu bliźniaków podczas gali w Berlinie, którą potem wręczą im osobiście.

Oczywiście serdecznie gratulujemy! wink
[fctokiohotel.pl
Źródło: fanteamth.fora.pl/a/a,490.html