Start JUTROBiografia Kochanowskiego jako klucz do twórczości Biografia Alicja Bachleda Curuś biografia Gabriela Garcia Marquez biografia Mikołaj Sęp Sarzyński Biografia Jana Pawła Drugiego biografia Anny Muchy-aktorki Biografia Leonarda DiCaprio Książka Biografia jako tworzywo literackie Biografie muzyków Nelly Furtado Biografia Jan Sebastian Bach mgc chatbox evo spolszczenie 18520
step up napisypl
klasyfikacji dzialalnosci pkd
bimber sklep
swietochłowoce
 

JUTRO

Temat: Nauczyciele skarbem narodu xD
To ja dzisiaj przeżyłam lekki szoczek . Klasówka z angielskiego, wesoło, nuda, napisałam. I mam jeszcze jakieś 20 - 15 minut, więc zastanawiam się czy napisać zadanie dla chętnych - krótka biografia jakiejś znanej osoby.
Myślę więc sobie: Kaczmarski się w grobie przewróci, jak zacznę o nim pisać. O Thewlisie w zasadzie wiem za mało. Podobnie jak i o Rowling. Nikim innym się specjalnie nie interesuję... 10 minut do końca klasówki. Olśniło mnie.
Harry Potter.
(O Remusie jest za mało informacji, ale w zasadzie, jak by się teraz zastanowić...)
Zaczęłam pisać, że Voldemort - dark wizard (bo jak jest czarnoksiężnik?), że murdered Harry's parents, że Harry survived, że jego dzieciństwo nie było happy, że dowiedział się od Hagrida, że jest wizard, że trafił do szkoły magii i czarodziejstwa... Pokonywał monsters, walczył z Death Eaters and with Voldemort... Bla bla bla.
No i w pewnym momencie aż mnie osłabiło.
Co zrobić, jeśli anglistka nie przeczytała HP i ma zamiar przeczytać, a ja piszę, że he definitely killed Voldemort i made a family?
Albo jak jest w trakcie czytania i nie chce się dowiedzieć?
Dzwonek, już nie ma czasu kreślić, dopisałam ostatnie słowa...

Podchodzę taka troszeczkę z dziwną miną (anglistka wie, żem wariatka. Tak przynajmniej sądzę).
- Proszpani, bo ja mam takie głupie pytanie.
- Słucham?
- No bo ja... Czy pani się może interesuje Harrym Potterem?
- Bardzo!
- *szok w duchu* Aaa... Eee... bo ja napisałam o nim w tej sławnej osobie! I się pytam, bo gdyby pani nie wiem, właśnie była w trakcie czytania, to ja tam napisałam o zakończeniu! Ale skoro tak, no to fajnie!
- *śmiech* To ja już będę wiedziała, jak błąd popełnisz!
- *nerwowy śmiech*

Właściwie to już nie wiedziałam co mam powiedzieć, bo byłam trochę zaszokowana (do tej pory moje gimnazjum uważałam za najbardziej mugolską szkołę świata. Ale przybyli pierwszoklasiści, niektórzy z nich są pozapisywani na n-k do Hogwartów czy czasem mignie mi jakaś część HP na korytarzu... Ale nie spodziewałam się, nawet po jednej nauczycielce, by lubiła HP), a poza tym, przyszedł jakiś ktoś i o coś pytał.

Mogę powiedzieć tylko: !!!
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. ^^
Źródło: harrypotterr.fora.pl/a/a,176.htmlTemat: Rekrutacja
-CV
Imie i nazwisko Jun_Asuhara
Adres: ul. TownDown 10/2 Los Santos

Ukończone szkoły:
2004-2006-szkoła Oficersko-Saperska Las Venturas
2000-2004- technikum policyjne w Las Venturas
1996-2000-gimnazjum nr2 w Los SSantos

Umiejętności:
- Posługiwanie się bronią
- Praca w grupie lub samemu
antos
1992-1996-szkoła podstawowa nr3 w Los
Zainteresowania:
1. Samochodami
2. Bronia
3. Sport
4. Pojazdy
5. Komputery


-List Motywacyjny
Jestem zainteresowany pracą w Los Santos Police Departament.
Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Uważam, że mogę ubiegać się o to stanowisko ze względu na moje doświadczenie – podczas nauki w Liceum Ekonomicznym odbyłem praktykę zawodową na podobnym stanowisku. Jestem dyspozycyjny i samodzielny, potrafię pracować w zespole, łatwo nawiązuję kontakty, mam zdolności negocjacyjne. Jestem dokładny i odpowiedzialny, potrafię zorganizować sobie pracę, o czym świadczy wysoka ocena z odbytej praktyki zawodowej.
W wypełnieniu powierzonych mi prac z całą pewnością pomocna będzie dobra znajomość języka angielskiego i obsługi komputera. Chciałbym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy i mojego rozwoju zawodowego.

-Krótka biografia

OOC:

Wiek:16
Ile już grasz w RP?:3lata
Ile czasu spędzasz na serverze?:6h
Byłeś już kiedyś w PD?:Tak byłem i byłem tez ld pd 2lata.
Zapoznałeś się z tematami działu LSPD?:Tak
Znasz zasady i regulamin LSPD?:Tak
8 pojeć znanych robie:
BH - skakanie bezpoczeby
CK- zabicie postaci i blok konta
CK- zabicie osoby samochodem
CK- Nazwa slawnej osoby
DB- strzelanie z samochodu z miejsca kierowcy
DM- zabijanie ludzi bezcelu
DT- Strzelanie z miejsca pasażera
HK- zabicie helikopterem
IC- rzeczy zwiazane z postacia
MG- pisanie rzeczy z OOC w IC
NJ- kradzież wozu gdy kierowca siedzi w samochodzie bez uzycia /me
OOC- rzeczy nie związane z postacią
PG- zmuszanie osob do odgrywania akcji RP
Źródło: lnls.laa.pl/viewtopic.php?t=1101


Temat: Zasady Ogólne
Przeczytaj poniższy tekst dokładnie i zapamiętaj, co ważniejsze. Proszę o cierpliwość i dotrwanie do końca! To wszystko jest banalnie proste.

Zanim zacznę.
Postać - postać odgrywana przez użytkownika.
RP - roleplay. Wspólne odgrywanie jakiejś historii, wcześniej zaplanowanej lub nie przez 2 lub więcej osób.

1) Przedział czasowy:

Jeden rok w Wirtualnym Hogwarcie odpowiada 3 miesiącom PP (poza postacią), czyli w naszym prawdziwym świecie. Także jeśli szkoła zacznie działać dajmy na to, jutro (12 sierpnia) to 12 grudnia rozpocznie się dwutygodniowa przerwa (wakacje), a po niej dotychczasowi pierwszoroczniacy staną się drugoroczniakami. Każdy rok szkolny podzielony będzie na dwa semestry oddzielone od siebie tygodniem lub dwoma ferii - to jeszcze się ustali). Po każdych wakacjach odbędzie się również kolejna Ceremonia Przydziału, dla nowych użytkowników. Jeśli nowy użytkownik trafi tutaj, załóżmy w połowie trwającego roku, będzie musiał czekać na Ceremonię Przydziału jeszcze półtora miesiąca. W tym czasie będzie mógł pisać w działach Ulica Pokątna, Dom i Wakacje oraz Hogwart Express, gdzie pozna przyszłych przyjaciół.

TUTAJ znajdziecie Kalendarz z najważniejszymi datami dla WH 1.

2) Postać.

Każda postać musi mieć imię i nazwisko. Preferowane są nazwy angielskie, gdyż dzięki temu szkoła uzyska klimat tego książkowego Hogwartu, ale naturalnie - mogą być również polskie. Zanim rozpoczniesz pisanie postów, przemyśl dokładnie, jaka jest Twoja postać. Nie obrazuj tu siebie. Stwórz kogoś zupełnie nowego!

Poradnik, jak stworzyć dobrą Postać: KLIKNIJ

Data urodzenie Twojej postaci nie jest dowolna. Sprawdź, kiedy urodziła się Twoja postać TUTAJ i napisz to w swoim profilu.

3) Avatar.

Avatary nie są konieczne, lecz zapewne wszyscy będą chcieli takowy mieć. Avatary nie mogą być pod żadnym pozorem zdjęciami was samych. Mogą to być postacie bardziej sławne lub mniej.

4) Zasady pisania na forum, czyli Roleplay.

WH będzie szkołą, w której stworzycie Hogwart we własnych głowach. Od piszących będzie zależało, czy będzie to fajne czy nie. Spróbujcie jak najlepiej oddać w tekstach charakter waszej postaci. Spróbujcie zawrzeć jej myśli, nie same czynności, które wykonuje. Przed pisaniem, przystąpcie do analizy charakteru: czy wasza postać jest nieśmiała czy nie, jak radzi sobie w szkole, czy lubi się uczyć czy nie, czy pyskuje, czy obraża innych..

Zasady pisania Roleplaya znajdziecie TUTAJ

5) Ceremonia Przydziału.

Zanim rozpocznie się rok szkolny, odbędzie się dwutygodniowe przydzielanie do domów. Każdy będzie musiał wykonać parę zadań w stylu "Opisz osobę", "Co lubisz", "Opisz jakieś zdarzenie, które utkwiło ci w pamięci" i wysłać odpowiedzi do odpowiedniego administratora. Więcej informacji znajdzie się w dziale "Wielka Sala" w temacie "Ceremonia Przydziału" oraz w "Instrukcjach dla Nowych Użytkowników".

6) Gdzie można pisać?

Jeśli nie jesteś jeszcze uczniem Hogwartu możesz pisać tylko w tematach Ulica Pokątna (tam możesz zgłosić się po różdżkę do Sklepu Ollivandera), Hogwart Express i Dom i Wakacje. Kiedy staniesz się uczniem któregoś z domów, wszystkie zamkowe tematy zostaną dla Ciebie udostępnione, a w odpowiednim miejscu ukaże się dział Twojego domu.

7) Biografie postaci.

Kiedy już zostaniesz uczniem Hogwartu, będziesz mógł założyć Biografię swojej postaci w Bibliotece Postaci (dział: Archiwum), napisać tam tekst przedstawiający Twoją postać, wstawić linki do ważniejszych lub wszystkich RP oraz wypisać ulubionych znajomych.

Dobra rada: Nie zakładaj dwóch kont! Skup się na jednej postaci, tak Ci będzie wygodniej, zaufaj mi. Jeśli już desperacko chcesz dwa konta - ok. Ale nie odgrywaj Roleplay'a swoimi dwiema postaciami, to byłoby już bez sensu.

Dziękuję za uwagę.
Źródło: wirtualnyhogwart.eev.pl/viewtopic.php?t=10


Temat: Podanie na LD NG
IC

Imie: Cordozar
Nazwisko: Terell
Wiek: 23
CV ((Do mafii i gangów nie)):

CV
Cordozar Terell
INFORMACJE OSOBISTE

Miasto: Los Santos
Data urodzenia: 21/12/1987
Miejsce urodzenia: Los Santos
Stan cywilny: kawaler
Telefon kontaktowy:

PRZEBIEG EDUKACJI

1992-1998
Szkoła podstawowa w Los Santos
1998-2000
Koledż w Marquette.
2000-2003
Szkoła Średnia Mechaniki Samochodowej w Los Santos
2006-2010
Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Los Santos

DOŚWIADCZENIE

- Mehanika
-Informatyka
-sztuki walki

JĘZYKI OBCE

Angielski - Średni
Francuski-Dobry

ZAINTERESOWANIA

- Komputery
- Samochody
- Elektronika
- Bronie

Biografia:

Biografia Cordozar'a Terell'a

Cordozar urodził się 21. grudnia 1987 roku w Los Santos. Jako młody chłopak przez cztery lata uprawiał lekkoatletykę, co spowodowało, że Cor zdobył mistrzostwo miasta Los Santos w biegu na 1000 i 600 m, w skoku w dal i w pchnięciu kulą oraz brąz w biegu na 100 m. Jednak to nie sport tylko Wojsko i SWAT były jej największą pasją oraz marzeniem. Cirdozar Terell od zawsze chciał zostać Generałem lub komandosem w jednostce specjalnej SWAT. Swoją karierę zaczął w wieku 18stu lat, w komisariacie California, patrolując ulice wielkiego i niebezpiecznego miasta. Techniki łapania przestępców uczył się pod okiem znanej z profesjonalizmu i nie szczędzącej krytyki Victorii Orange. Praca w Police Departament jednak nie dawała Cordozar'owi pełnej satysfakcji. Pragnął czegoś więcej... Prywatnie Alex był mężem prezenterki pogody Vanessy Vegeto, z którą najprawdopodobniej rozwiódł się 2miesące po ślubie.

Dzieciństwo:

Cordozar mieszkał w Los Santos w ubogiej rodzinie oraz na biednej dzielnicy na której rosło przestępstwo, być może dlatego Cor bardzo pragnie zostać Generałem .Mieszkał z rodzicami matką Elisabeth Terell i z ojcem Michaelem .Matka pracowała jako nauczycielka w szkole podstawowej w Los Santos która została zwolniona za niestawienie się do pracy przez Cor'a (którego za to nie winiła)który zachorował na ospę wietrzną. Ojciec był alkoholikiem który nie miał pracy, używał przemocy w rodzinie oraz wydawał wszystkie pieniądze na alkohol .Matka nie wytrzymała agresji męża i zglosiła go do sądu.Rodzina Cor'a rozpadła Sie przez rozwód rodziców po którym już więcej nie widział ojca jak miał zaledwie 14lat.Jego matka zmarła gdy miał 18lat i do tej pory nie może pogodzić się ze śmiercią mamy.

Przyjaciele:

Cordozar miał tylko dwójkę przyjaciół Diane oraz Ashleya Roberts którzy starali się pomóc Michaelowi otrząsnąć się po śmierci mamy. Jego przyjaciele zginęli w wypadku samochodowym jak wracali z imprezy od kolegi po której byli pijani. Był wtedy w wieku 19 lat gdy stracił również przyjaciół .Po ich śmierci całkiem się załamał a odzyskał pełnie życia zaledwie rok później.


List do burmistrza((Do mafii i gangów nie)):

Drogi Panie Burmistrzu!!!

Bardzo proszę o przyjęcie mnie na stanowisko Lidera Wojska ponieważ chcę pomóc miastu, ludziom którzy są wiecznie okradani mieszkańcom naszego kochanego miasta swojej rodzienie oraz panu. Chce wprowadzić surowsze kary dla przestępców by nie wrócili do dalszych kroków przestępstw.


Historia gangu: (( Do NG nie...))

OOC

Imie: Szymon
Wiek: 15
Dlaczego ty: Mam doświadczenie w prowadzeniu takich frakcji jak ta, duzo razy byłem ich Liderem, wiec mysle ze sie nadaje
Dlaczego akurat ta frakcja: Mam w niej doswiadczenie
Lubisz pomarańcze: co to za pytanie???
Będziesz uzupełniał dział danej frakcji: Tak
Ile grasz na BC ?: dwa dni
Pojecia((15 z pełną nazwą i objanieniem)):

Pojęcia RP:

DM:-Death Match- zabijanie bez powodu.

BH:- Bunny Hooping-Skakanie po wszystkim by dotrzeć szybciej do celu

NJ:- Ninja Jacking-Kradzież auta w którym znajduje się kierowca

RK:-Rawenge Kill- zabijanie z zemsty

SK:- Spawn Kill- Zabijanie z miejsca spawnu.

CN:-Celebrity Name- imię i nazwiska znanej lub sławnej osoby.

DB:- Drive By- Strzelanie z miejsca kierowcy.

DT :- Drive Thrue- Strzelanie z miejsca pasażera.

PG:- Power Gaming- Zmuszanie do akcji RP.

MG:- Metagaming- Wykorzystywanie informacji OOC w IC.

IC:-In Chatacter- Czat, postać i wszystko związane z grą.

OOC:- Out On Character- Czat i wszystko nie związane z grą.

RP:- Role Play- odzwierciadlenie prawdziwego życia w grze.

CK:- blok konta

CK2:- zabicie pojazdem

HK:- Hell Kill- Zabicie za pomocą heli.

Non RP:- Granie sprzeczne z zasadami RP


Przyjęty oczywisice
Źródło: b-c.wxv.pl/viewtopic.php?t=88