Start JUTRObiura podróży oferta poza sezonem bizes plan biura turystycznego biura pracy firm zagranicznych Biura podruży wycieczki szkolne biura pośrednictwa pracy Poznań Biura tłumaczeń na wschodzie polski biura projektowe dla inżynierów mechaników Biura podruzy w Gliwicach pl Biura podróży Wrocław adresy Biura Pośrednictwa Pracy w Warszawie cleoni kinkiet caspe 40 pelny
lahka muza
toshara 1 7 czy 1 8
levar burton
webpralki przemyslowe poznan
 

JUTRO

Temat: Szukam poważni zainteresowanych
Nieruchomość komercyjna położona w centrum Dąbrowy Górniczej w pobliżu Katowic (woj. śląskie) na rogu ulicy Łukasińskiego oraz Sobieskiego vis a vis biurowca Huty Bankowej. Ulica Sobieskiego jest główną ulicą miasta, jest ona czteropasmowa z pasem tramwajowym, nawierzchnią asfaltową, chodnikiem, oświetleniem ulicznym. W skład tejże nieruchomości wchodzi działka o pow. 2013 m2 o wymiarach 64 x 31,5 m, która przylega do terenu należącego do supermarketu LIDL, zabudowana w części budynkiem handlowo-usługowym, murowanym, wolno stojącym o powierzchni 100 m2 zaadaptowanym na biuro, sklep i serwis samochodowy. Do w/w budynku przylegają również fundamenty przeznaczone na rozbudowę o następne 90 m2. Teren jest uzbrojony w wodę, siłę, kanalizację miejską, ( gaz jest dostępny w granicy działki ) oraz dwie linie telefoniczne . Cała nieruchomość jest własnością prywatną. Możliwa jest długoterminowa dzierżawa nieruchomości.

proszę o kontakt osoby poważnie zainteresowane, posiadam też zdjęcia działki któych tu nie mam jak wkleić.

Spirow Maria
tel. 0509068082
0502025225
dom. po 18:00-------> (032) 262-74-25
Źródło: biznesforum.pl/viewtopic.php?t=1868Temat: INTERFERIE (INF)
Wartościowe Interferie

Prawie dwukrotnie większa niż dotychczasowe szacunki jest wartość obiektów należących do hotelarskiej spółki giełdowej Interferie SA. Tak wynika z przeprowadzonych w ciągu ostatnich kilku miesięcy fachowych wycen (operatów) dziewięciu nieruchomości. Dokładnie dwa lata po giełdowym debiucie spółka otworzyła we Wrocławiu biuro podróży Interferie Travel. Jubileusz obecności na parkiecie stanowił do­brą okazję zainaugurowania działalności dru­giego, a pierwszego w tak dużym mieście, biu­ra turystycznego sieci Interferie Travel. Otwar­te biuro podróży znajduje się przy ulicy Od­rzańskiej, około 200 metrów od wrocławskie­go Rynku, tuż obok nadodrzańskiego bulwa­ru. Na powierzchni 70 metrów kwadratowych zorganizowano dwa niezależne stanowiska dla konsultantów i klientów, a także kącik dla oczekujących - z katalogami i ulotkami wyjaz­dów i wycieczek oraz z plazmowym ekranem, na którym wyświetlane są prezentacje najcie­kawszych miejsc dostępnych w ofercie firmy. Interferie to spółka powstała w połowie lat dziewięćdziesiątych, jest największą firmą turystyczną na Dolnym Śląsku i jedną z więk­szych w Polsce. W 2007 roku w ośrodkach spółki turyści wykupili ponad 400 tysięcy noc­legów, w tym polscy - ponad 253 tysiące, a za­graniczni prawie 147 tysięcy. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, Dolnośląskiej Izby Go­spodarczej oraz Dolnośląskiej Organizacji Tu­rystycznej.

źródło: BIZNES WROCŁAWSKI (2008-09-08) str.: 10
dodano: 2008-09-12
Źródło: forum.investmap.pl/viewtopic.php?t=1610


Temat: [Wrocław] Newsy 2008
[WROCŁAW]

Nowość z portalu KRN. I to jaka nowość! Tym razem od biura nieruchomości Jot-be. Chodzi o tą pustą działkę przed krótszym z galeriowców na Powstańców Śląskich, tym bliższym Sky Tower:


miejscowość: Wrocław

dzielnica lub rejon: Wrocław-Krzyki

powierzchnia: 44,00 a

cena: 20 000 000 zł

typ działki: pod inwestycję

data dodania: 30 X 08

data modyfikacji: 30 X 08

Do sprzedaży działka budowlana położona we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich. Powierzchnia działki 4400 mkw, zabudowana budynkiem usługowo - mieszkalnym. Aktualna powierzchnia biurowo- usługowa to ok 2000 mkw. Możliwość rozbudowy o dodatkowe 4000 mkw powierzchni biurowo - usługowej. Bardzo dobra ekspozycja i lokalizacja. Opcja sprzedaży połowy gruntu za cenę 9,5 mln zł netto.


Źródło: forum.investmap.pl/viewtopic.php?t=1797


Temat: [Katowice] Nowe biurowce
Atrium prześcignie Altusa?

www.BIZNESPOLSKA.pl


Katowicka firma Metropolis szuka inwestora, który zbuduje niedaleko śródmieścia 18-piętrowy biurowiec
Biuro architektoniczne Akant opracowało już
wstępną koncepcję przebudowy obiektu, która
zakłada powstanie w tym miejscu ok. 13 tys.
mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej

Czy położona przy al. Korfantego stara drukarnia spółki Cartotecnica Polska zmieni się wkrótce w supernowoczesne centrum biurowo-konferencyjne? Katowicka firma Metropolis, której specjalnością są inwestycje w nieruchomości komercyjne przekonuje, że budowa kompleksu Silesia Atrium z nowoczesnym centrum konferencyjnym i (być może, bo tak zakłada jedna z wersji) 18-kondygnacyjnym biurowcem ruszy kiedy tylko pojawi się inwestor, czyli& już niedługo. Choć brzmi to jak bajka, słowa szefów Metropolis trzeba brać poważnie, o tym, że potrafią realizować ambitne plany zdążyli już przekonać.

Katowicka spółka od początku obsługiwała dobrze już dziś znany projekt ekskluzywnego osiedla Planty Śląskie, który powstaje w sąsiedztwie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku, a równolegle z pracami nad projektem Atrium zajmuje się poszukiwaniem inwestorów na 100 hektarowe tereny w okolicach autostrady A4 (tereny pod centrum logistyczne) i planowaniem budowy kolejnych dwóch osiedli mieszkaniowych.
- Nie jesteśmy jedynie pośrednikiem, bo nie czekamy na inwestora bezczynnie. Już teraz powstają plany budowlane, załatwiamy potrzebne zgody i pozwolenia. W drugim tygodniu lutego ruszamy z kampanią, której celem będzie pozyskanie najemców biur - mówi Marek Wollnik, dyrektor Metropolis.


Szefowie Metropolis przekonują, że Atrium będzie pierwszym biurowcem, jaki powstanie w najbliższym czasie w Katowicach

- Nie będziemy więc sprzedawać pustego budynku do remontu, ale żywą inwestycję z deklaracjami konkretnych najemców - dodaje. Ostateczny kształt nada inwestycji, ten, kto wyłoży na nią pieniądze. Wśród pomysłów jest m.in. budowa na terenie obecnej drukarni 18-kjondygnacyjnego biurowca. Gdyby taki budynek powstał, całe centrum dysponowałoby większą powierzchnią biurową niż Altus - największy obecnie biurowiec klasy A na Śląsku. Dyrektor Wollnik informuje, że sama przebudowa będzie kosztować kilkadziesiąt mln zł. ceny sprzedaży nieruchomości nie da się jeszcze określić, bo zależy ona od ofert, które wpłyną do Metropolis. Dodajmy, że budynek powstanie w atrakcyjnym miejscu, niedaleko centrum Katowic, z jednej strony będzie do niego prowadzić Aleja Korfantego, z drugiej - planowana ulica Stęślickiego, której przedłużenie w tym kierunku planują władze miasta.
Źródło: forum.gkw24.pl/viewtopic.php?t=727