Start JUTRObiura podróży oferta poza sezonem bizes plan biura turystycznego biura pracy firm zagranicznych Biura podruży wycieczki szkolne biura pośrednictwa pracy Poznań Biura tłumaczeń na wschodzie polski biura projektowe dla inżynierów mechaników Biura podruzy w Gliwicach pl Biura podróży Wrocław adresy Biura Pośrednictwa Pracy w Warszawie cleoni kinkiet caspe 40 pelny
lahka muza
toshara 1 7 czy 1 8
levar burton
webpralki przemyslowe poznan
 

JUTRO

Temat: Komentarze do Brazowego Uroczyska
Braza, idź Ty wreszcie do tego biura nieruchomości, weź jakąś nieruchomość zza biurka za wszarz i postaw do pionu, a następnie wywlecz do służowego samochodu, przyłóż jakąś rurkę do pleców i każ się wozić po tych wszystkich miejscach!!!
No ja normalnie nie rozumiem, jak Ty możesz tak spokojnie czekać aż ruszą d... zza biurek!!!
Mnie intryguje to coś w trakcie remontu! Toż na zdjęciach salony są! Nie tylko zamieszkać, ale i gości zaprosić można od razu! Odległość jeszcze mniejsza a cena ta sama!
No i koniecznie zapytaj, w jakiej odległości od Kołobrzegu jest to z zawieszoną sprzedażą!

A dlaczego tamten sprzedaje? Pewnie nie ma melodii do prowadzenia agroturystyki. Może odziedziczył, mieszka gdzie indziej, robi co innego i nie chce zmieniać tego stanu rzeczy?
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=87923Temat: AGROTURYSTYKA - FAJNA SPRAWA
A teraz relacja, aczkolwiek niepełna, bo Pańci w gminie nie było - znowu :evil:
Poszłam sobie do owego biura nieruchomości po numery działek - pewne jest, że to działki tego samego właściciela! No i znowu mnie przygięło, bo facet w biurze zapiera się zadnimi łapami, że to są grunty rolne z prawem do zabudowy siedliskowej i na takie potrzeba 3ha - w gminie Kołobrzeg :o Wiem, wiem, muszę dowiedzieć się konkretów w gminie, ale i tak oklapłam z lekka :-? Mówię mu, że ja chcę tam konie i agroturystykę z nimi związaną, że w ODR powiedzieli mi, iż potrzebuję 1ha i to wcale nie w gminie K-g tylko może być gdzie indziej, a on dalej w zaparte, że nie - i koniec!! 3 ha, bo taka jest powierchnia średniego gospodarstwa w gminie!!!

Ludzie, ja już głupia jestem, a do gminy mogę dopiero w poniedziałek - i jeśli znowu pańci nie będzie, to się tam obozowiskiem rozłożę :x
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=84599


Temat: WIADOMOśCI
Super inwestycja w nieruchomości
link: http://www.krn.pl/wiadomo...sci-2_2166.html

Zeszłomiesięczne wyliczenia analityków portalu KRN.pl wykazały bardzo niską rentowność zakupu mieszkania w Krakowie na wynajem. Analiza wskazała około dwudziestoletni zwrot na kapitale. Podobna sytuacja występuje na pozostałych rynkach polskich aglomeracji.
Pojawia się zatem pytanie: Czy w obecnej sytuacji na rynku nieruchomości można jeszcze korzystnie inwestować w nieruchomości? Odpowiedź daje ogłoszona właśnie oferta krakowskiego biura pośrednictwa Great House, dotycząca zakupu apartamentu w hotelu. Nabycie następuje w tak zwanym systemie Condo, polegającym na wyodrębnieniu z budynku hotelowego poszczególnych lokali jako osobnych nieruchomości z własną księgą wieczystą. Lokal taki jest wykorzystywany zgodnie z wolą nowego właściciela. Najczęściej poza okresami, kiedy właściciel sam w nim przebywa, lokal służy do przyjmowania gości hotelowych. Przynosi to właścicielowi wysokie profity.

W Polsce system Condo wciąż jeszcze należy do rzadkości, ale zagranicą jest dość powszechny. Stosują go na przykład słynne hotele Hilton. Oferta Great House dotyczy czterogwiazdkowego hotelu wellness&spa w Kołobrzegu – mieście wyróżniającym się całorocznym sezonem turystycznym. Na ponad trzysta apartamentów ponad 90 proc. zostało już sprzedanych. Kalkulacja jest imponująca: zwrot wniesionego kapitału w czasie krótszym niż sześć lat! Analitycy naszego portalu potwierdzają realność wyliczeń, a nawet wskazują, że przyjęte założenia są co najmniej ostrożne.

Tak więc istnieją jeszcze perełki wśród nieruchomości inwestycyjnych, choć pewnie ostatnie na przestrzeni najbliższych lat.

Źródło: KRN.pl 8.12.2008,
Źródło: KRN.pl
Źródło: maszewska37.sisco.pl/forumphpbb/viewtopic.php?t=124