Start JUTROBiuro podróży podróżniczek Wrocław Biuro polowań polowanie na Białorusi Biuro podróży Krakowska Kraków Biuro Nieruchomości Bochnia Brzesko Biuro numerów numery prywatne Biuro podruzy LOT w Łodzi Biuro Studiów i Ekspertyz Sejmu Biuro Podróży Wolski Kołobrzeg Biuro Finansowania Inwestycji Sp. z o.o. Biuro sprzedaży nieruchomości w Opolu cleoni kinkiet caspe 40 pelny
lahka muza
toshara 1 7 czy 1 8
levar burton
webpralki przemyslowe poznan
 

JUTRO

Temat: Spis nieuczciwych pracodawców
Biuro Turystyki Aktywnej HORN
ul. Polanki 97a
80-302 Gdańsk

nie zapłacili nam za pokaz, chcą żebyśmy zapomnieli i zrezygnowali, olewają, odradzam współpracę dziękuję za uwagę
Źródło: kuglarstwo.pl/forum/viewtopic.php?t=4476Temat: Spis nieuczciwych pracodawców

DD_Clamor


Biuro Turystyki Aktywnej HORN
ul. Polanki 97a
80-302 Gdańsk

nie zapłacili nam za pokaz, chcą żebyśmy zapomnieli i zrezygnowali, olewają, odradzam współpracę dziękuję za uwagęTintale


Wysłany: Sob Paź 25, 2008 12:53 pm
No co Ty mówisz?? Ponad miesiąc temu również robiliśmy pokaz dla tej firmy. Jeszcze nigdy nie mieliśmy takich problemów z otrzymaniem zapłaty! Umowa mówiła o 14 dniach na zrealizowanie jej, a pieniądze nie wpływały bardzo długo. Co dzień każdy z nas dzwonił do tej firmy i upominał się o zapłatę. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.. W końcu, kiedy mieliśmy już w planach wysłanie listu upominającego, pieniądze doszły, tyle ile trzeba.
Dlatego radzę Ci DD, żebyście jeszcze raz tam zadzwonili i już trochę ostrzej upomnieli się o swoje wynagrodzenie, wspominając o wysłaniu listu upominającego (powinni wiedzieć, że to jest pierwszy krok do skierowania sprawy do sądu!). O ile macie podpisaną umowę, a podejrzewam, że tak.
Ciekawe jakie jeszcze grupy z naszego rejonu będą naciągać, bo nas już na pewno nie namówią na współpracę!DD_Clamordo Tinciora :
nom już 2 miesiące temu zrobiliśmy ten pokaz, straszyliśmy ich KRD i sądem, ale mimo nękania dalej nie zapłacili, nie zamierzam zrezygnować i tak jak i Wy odzyskam co moje jak będzie trzeba to nawet w sądzie, z tego co mówisz wynika, że ich obecność w tym temacie na forum jest zupełnie uzasadniona. Życzę Wam i sobie lepszych pracodawców, jołJakiś czas temu robiliśmy pokaz dla HORNa. Byłem tam gościnnie z zespołem Flagrantis. Złego słowa powiedzieć nie mogę. Zawieźli nas na miejsce (pod Szczecinkiem to było), bardzo sympatycznie przyjęli. Zrobiliśmy swoje. Podziękowali, nawet nakarmili i napoili. Pieniądze przyszły na czas. Flagrantis wielokrotnie pracowało dla tej Agencji i bardzo sobie chwalą współpracę. Dziwię się więc.
Źródło: kuglarstwo.pl/forum/viewtopic.php?t=4476