Start JUTROBiznes plan plan produkcji biznesplan przykłady gospodarstwa agroturystycznego biznes plan gospodarstwo rolne biznes plan sklepu przykład Biznes plan podmiotu turystycznego biznes plan zakład fryzjerski biznes PRZYCZEPA gastronomiczna kurczak Biznes plan agencji pracy biznes plan sklepy spożywczego biznes plan przykłady Drukarnia budowa wezlach chlonnych
pawel hertz
malarstwo morze
dziecko miesięczne
 

JUTRO

Temat: Polskie gry freeware/shareware
1. Czy znacie jakieś polskie gry freeware/shareware. Mogą być i te tworzone w przeróżnych makerch, byle były dobre. Może jakieś zapowiedzi?

2. Znanie niżej wymienione takie polskie gry? Jeśli tak to jakie Wasze wrażenia? (patrz punkt pierwszy w celu uzupełnienia listy)

Lista dzielona autorami.
- Blow Everything Up! (BEU)
- Blow Everything Up 2 (BEU 2)
- BEU NET (tworzone)

- Max 1
- Max 2

- Robot Robuś

- Czasoprzestrzeń (CP1)
- Czasoprzestrzeń 2(CP2)
- Czasoprzestrzeń 3(CP3)
- Parallel Worlds (tworzone)

- Biznes Filmowy (BF1)
- Biznes Filmowy 2: Droga do Hollywood (BF2)

- Drablo (tworzone.... zresztą to "tutejsza" gra)

- Mario Forever

- Maluch Sim (MS1)
- Maluch Sim 2 (tworzone)

Źródło: forum.ks-ekspert.pl/index.php?showtopic=80846Temat: Poszukuję gry Biznes filmowy 2: Droga do Hollywood Biznes filmowy 2: Droga do Hollywood
Ma ktokolwiek Biznes filmowy 2: Droga do Hollywood, ale pełną wersję? Szukam po necie i nic nie znajduje.Same wersje beta. Jak kto ma to proszę dać. Najlepiej by było w rapidzie ale nie jest wymagane. Z góry THX

Źródło: nedds.pl/index.php?showtopic=123664


Temat: Macaulay Culkin
" />
Mike:Ciekaw jestem, czemu jego kariera tak się potoczyła, że praktycznie przestał być aktorem.
Z tego samego powou dla którego wielu dziecięcych czy nastoletnich aktorów przestało nimi być. Po pierwsze od dziecka mniej się wymaga niż od dorosłego. W wielu rolach wystarczy naturalność i dziecięcy wdzięk, które z wiekiem się traci i zaczyna być potrzebny prawdziwy talent, którego jak sie z biegiem czasu okazuje małoletnim aktorom brakuje. Przykład z naszego podwórka - Kaja Paschalska, na początku w Klanie naprawdę dobrze się zapowiadała, była naturalna jej postać wzbudzała sympatię. Teraz jak wygląda jej "kariera" każdy widzi.
Po drugie (istotniejsze w przypadku małoletnich "gwiazd" pokroju Macaulay'a) sława, życie gwiazdy jest zbyt ciężkie do udźwignięcia dla kilku- bądź kilkunastoletniego dzieciaka. Przecież Culkin nie jest pierwszym przykładem zmarnowanej dziecięcej kariery. Przed nim mieliśmy już Tatum O'Neill czy Drew Barrymore, które na długi czas utonęły w morzu alkoholu i narkotyków, co zresztą nie ominęło i Culkina. Często też dzieciący aktorzy zostają zaszufladkowani w tej roli, jak dorastają nikt nie ma pomysłu co z nimi zrobić. No bo przecież nie obsadzą słodkiego Kevina (pomijam dawkę przemocy w tym filmie ) jako seryjnego mordercę i gwałciciela zjadającego swoje ofiary na kolację. A większość młodych gwiazd zrobiła karierę w filmach dla dzieci ale nawet takie objawienie sprzed lat jak Haley Joel Osment, który przecież grał w poważnych filmach, bynajmniej nie dla kilkuletniej widowni, coś ostatnimi czasy zniknęło z ekranów kin.
No i trzeba też wziąć pod uwagę to że taki kilkulatek ląduje na planie filmu przeważnie nie ze swojej woli i to, że osiągnął w tej dziedzinie sukces nie znaczy, że z tym chce wiązać swoją przyszłość.

Dodano po 3 minutach:


trueskavkah:Swoją drogą jestem ciekawa, jak się potoczą losy Daniela Radcliffa...
No proszę Cię, nie porównuj aktora z deska drewna. Chociaż niestety Radcliffe ma większe szanse powodzenia w tym biznesie bo:
a) mieszka w Anglii gdzie życie towarzyskie gwiazd jest jednak chyba trochę mniej intensywne niż w Hollywood
b) obiektywnie patrząc jest przystojniejszy od Macaulay'a więc zawsze może pełnić w filmach tę samą rolę co Orlando Bloom - ozdobnika z jak najmniejszą partą tekstu
Źródło: movieforum.pl/viewtopic.php?t=4679